OCTOPOD Özel Yazılım Çözümleri:

Octopod yazılım sektöründeki sorunlara çözüm olarak geliştirilmiş, sürükle bırak teknolojisi yardımıyla yazılım geliştirme imkânı sunan, entegrasyon yeteneği olan tüm yazılımlara kolaylıkla entegre olabilen, multi-platform ve multi-language çalışabilen no-code bir hızlı yazılım geliştirme platformudur. Bu platformda, işletim formları tasarlayabilir, tasarladığınız işletim formlarına bağlı iş akışlarınızı yönetebilir ve BI raporlamalar alabilirsiniz.

 

 

 

ERP Projeleri: ERP sistemlerinin uygulamasının hedefi, işletme içerisinde süreç entegrasyonu sağlamasının ötesinde, işletme dışı bağlantıları geliştirmek ve firmanın değer zinciri faaliyetlerini desteklemektir. İşletmelerin tüm faaliyetlerini birbirleri ile etkileşimli olarak yöneten ERP sistemleri, finansal parametrelerdeki başarılı sonuçlara odaklanır.

 

 

 

 

Sanal Sunucu Kiralama: Dünyada ve ülkemizde bilişim ve internet alt yapısının gelişmesi ile bulut teknolojisi önemli bir ivme kazanmıştır. Bu gelişmeler sayesinde işletmelerin sunucu maliyetleri azalmakta ve alt yapısı esneklik kazanmaktadır. Sunucu yatırımı yapmak istemeyen veya şubeler arası bağlantılarda sorun yaşayan veya veri güvenliği konusunda endişe yaşayan müşterileriniz için çözüm olarak sunmaktayız.