1993 yılında iş hayatına başlayan firmamız, çeşitli Ticari Otomasyon yazılımlarıyla ERP, MRP, CRM, HR , E-DEVLET çözümleri sunan Türkiye çapında birçok markanın Çözüm Ortağı olarak partnerlik ve danışmanlık hizmeti vermektedir. İşletmelere uçtan uca masaüstü ve mobil Ticari Otomasyon yazılım çözümleri sunmanın yanı sıra e-devlet uygulamaları geçişi ve bunların çalışacağı sistemlerin kurulumunu ve satış sonrası eğitim desteğini vermekteyiz.

Mikro ve benzer ERP ürünlerine entegre olarak geliştirdiğimiz özel yazılım çözümleri ile firmaların ERP’ye geçiş süreçlerini kolaylaştırmış ve her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı başarmışızdır.

Uzun yıllar ERP Implementasyon hizmetleri sunan Egeform Bilgisayar Ltd.Şti., implementasyon sırasında müşterilerinden gelen özel yazılım geliştirme taleplerine istinaden birçok proje geliştirmiş ve danışmanlık hizmetleri beraberinde bu ürünlerin satış ve pazarlama faaliyetlerini de yürütmüştür.

2015 yılından itibaren kendi bünyemizde kurduğumuz yazılım ekibimiz ile her müşterinin kendine has çalışma sistemine uygun yazılım geliştirmenin zorluklarını aşmak üzere entegre ERP, CRM, BI ve HR ürün geliştirme faaliyetlerini sürdürüyoruz.